søndag, februar 25, 2024

Kontakt informationer – Mail

Her er listet følgende kontakt E-mail i Struer Skyttekreds


Bestyrelsen

Korrespondance direkte med Formanden af Struer Skyttekreds 

–  Formand@struer-skyttekreds.dk

Korrespondance direkte med Kasseren af Struer Skyttekreds 

–  Kasser@struer-skyttekreds.dk

Korrespondance med Bestyrelsen i Struer Skyttekreds 

–  Bestyrelse@struer-skyttekreds.dk


Afdelinger i Struer Skyttekreds

Korrespondance med Riffel afdelingen i Struer Skyttekreds 

–  Riffel@struer-skyttekreds.dk

Korrespondance med Pistol afdelingen i Struer Skyttekreds 

–  Pistol@struer-skyttekreds.dk

Korrespondance med Historisk riffelskydning under Riffel afdelingen i Struer Skyttekreds  –  Historisk@struer-skyttekreds.dk


Administration af Hjemmeside

Indsendelse af informationer til opdatering på Struer Skyttekreds hjemmeside

 –  Hjemmeside@struer-skyttekreds.dk


Generel kontakt som ikke falder ind under ovenstående kontaktmuligheder

–  Info@struer@skyttekreds.dk


Dette websted bruger cookies. Ved at forsat at bruge dette websted accepterer du vores brug af cookies. This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.  Læs mere